Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’u na Facebooku 🙂

 

1 dzień – po porannej kontroli przez policję oraz spakowaniu bagaży i dzieciaków, autokar ruszył w drogę. Wszystkie pociechy szczęśliwie dotarły do Górskiego Poranka w Stroniu Śląskim. Jesteśmy już po obiedzie i zabawach integracyjnych. Za chwilkę kolacja 🙂  Kliknij na „1 dzień” i zerknij na zdjęcia z pierwszego dnia 🙂 Miłego oglądania.

 

2 dzień – kąpiel na strzeżonej plaży na Morawce oraz wycieczka do Kopalni Węgla Kamiennego w Nowej Rudzie. Moc wrażeń jak na drugi dzień kolonii. Zajrzyjcie do naszej galerii.

 

3 dzień – wczesne śniadanko się opłaciło. Ruszyliśmy na pierwszą wycieczkę zagraniczną. Dzisiaj zwiedzaliśmy „Skalne miasto” usytuowane w Czechach w pobliżu granicy. Oglądaliśmy piaskowcowe skałki, których wysokość dochodziła do 100 metrów, podziwialiśmy „Wielki wodospad” oraz płynęliśmy łódką po jeziorku. Wszytko możecie zobaczyć w naszej galerii. Zapraszamy.

 

4 dzień –  spływ pontonowy rzeką Nysą Kłodzką – ekstremalna zabawa udała się wyśmienicie. Po południu kartki wydrapywanki, a wieczorem dyskoteka.

 

5 dzień to dzień sportu, rozpoczęliśmy go biegiem przełajowym 🙂 następnie były rzutki, strzelanie z wiatrówki do celu, skakanie na skakance, strzelanie z łuku, badminton, tor przeszkód, turniej w siatkówkę. Wieczorem zorganizowaliśmy kolonijne kino i puszczaliśmy dzieciakom film z rzutnika 🙂

 

6 dzień – wczesne śniadanko się opłaciło – bez tłumu ludzi zdobyliśmy najwyższy szczyt Gór Stołowych – Szczeliniec Wielki (919 m n.p.m.) . Chwila czasu wolnego na zakup pamiątek i ruszyliśmy przenieść się w czasie na Szlak Ginących Zawodów do Kudowy Zdroju. Każdy własnoręcznie ulepił garnuszek z gliny i skosztował pysznego chleba wypiekanego w piecu chlebowym. Zerknijcie na galerię.

 

7 dzień – wycieczka do Wrocławia okazała się strzałem w dziesiątkę 🙂

 

8 dzień – ścieżka w chmurach to jest to 🙂 wieczorem na dzieci czekała atrakcja w postaci fotobudki – www.fotoboxik.pl – zaobaczcie sami.

 

Zdjęcia z FOTOBUDKI – kliknij i zerknij jak się bawiliśmy 🙂

 

9 dzień – całodzienna wycieczka do Pragi. Pogoda na zwiedzanie była wyśmienita. Ogrody Waldsteina, Most Karola, Ściana Lennona, Mala Strona, Stare Miasto, zegar astronomiczny Orloj, smażony ser z frytkami, przejazd metrem, Katedra Św. Wita. Zamek Praski, Strachov. To wszystko w jeden dzień zwiedzania stolicy Czech. Zerknijcie do galerii.

 

10 dzień – Kopalnia Złota w Złotym Stoku oraz Średniowieczny Park Techniki na zakończenie naszych wycieczek.