Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’u na Facebooku 🙂 oraz dodanie recenzji, szczególnie Ci Państwo, którzy wysyłacie swoje pociechy z naszym biurem, już nie pierwszy raz.

 

1 dzień – po porannej kontroli przez policję oraz spakowaniu bagaży i dzieciaków, autokary ruszyły w drogę. Wszystkie pociechy szczęśliwie dotarły do celu. Łazy przywitały ich na razie chłodem, ale to wkrótce ma się zmienić 🙂  od środy upały, plaża i kąpiele morskie.  Kliknij na „1 dzień” i zerknij na zdjęcia z pierwszego dnia 🙂 Miłego oglądania

 

2 dzień był pełen emocji – pierwsze zakupy u straganiarzy, przywitanie morza, zajęcia z żonglerki, trening piłki nożnej, szalone karaoke, zajęcia integracyjne w podgrupach – z resztą zobaczcie sami …

 

3 dzień – morze nasze morze 🙂

 

4 dzień – kąpiele morskie (brrrrrr) nie wiem jak to znoszą dzieciaki, ale one mogłyby w tej wodzie siedzieć bez końca 😉 , zabawy na basenie, gry zespołowe, układy taneczne, zajęcia z żonglerki, opalanko, trening piłki nożnej – nie ma nudy – działamy cały czas – wykorzystujemy pogodę.

 

5 dzień – bawimy się dalej 🙂

 

6 dzień – pomimo, że pogoda dalej nie jest po naszej stronie staramy się, aby dzieciaki cały czas były aktywne – zobaczcie sami.

 

7 dzień – Padał deszczyk, mżawka, lało… cały dzień, ale nie było nudy…

 

8 dzień – Niedziela. Promieni słonecznych mało. Zabawy sporo.

 

9 dzień – Piłka nożna, żonglerka, tańce – zumba, bransoletki, zajęcia sportowe… Przydałoby się tylko trochę ciepła 🙂

 

10 dzień –  Hurra!!!  Dla nas świeciło słońce i przypomnieliśmy sobie jak wygląda kolor błękitny 🙂

 

11 dzień – Miłego dnia i miłego oglądania…

 

12 dzień – Słońce, słoneczko, ciepło, cieplutko, plaża, piaseczek – jest przyjemnie 🙂

 

13 dzień – Dużżooo zdjęć…  Dużo się działo…