Galeria kolonia nad morzem w Łazach 2018 I turnus 24.06.2018 – 07.07.2018 r.

 

 

Polub nasz Fanpage i dodaj opinię – z góry dziękujemy 🙂

 

 

1 i 2 dzień  kolonii w fotograficznym skrócie. Pogoda jest stabilna. Nie pada, ale za to okrutnie wieje 😉  Program jest realizowany zgodnie z założeniami 🙂 jedzonko pychotka.

 

3 dzień – słońce i wiatr towarzyszyły nam cały dzień. O ile słoneczko jest wielce wskazane o tyle wiatr mógłby zelżeć. Program został zrealizowany w 105 procentach 🙂  Zobaczcie sami.

 

4 dzień – pierwsza kąpiel morska za nami. Tylko najodważniejsi zdecydowali się zmierzyć z falami i temperaturą Bałtyku 🙂 Tańce, piłka nożna, gry planszowe, dyskoteka, kodowanie oraz gra terenowa umilały nam słoneczny dzionek.

 

5 dzień – kolejny słoneczny dzionek. Uruchomiliśmy hulajnogi, bawimy się Diabolo, kąpaliśmy w basenie oraz skakaliśmy na morskie fale.

 

6 dzień – starsza grupa dzieci pojechała na wycieczkę odwiedzić „Świat labiryntów”,  młodsi ujeżdżali hulajnogi, poszukiwali tajnych fotografii, kąpali się w basenie, grali w piłkę i tańcowali, odbywali zajęcia plastyczne i manualne. Wieczorem zorganizowaliśmy szaloną dyskotekę.

 

7 dzień – tydzień kolonii minął jak  mrugnięcie okiem. My nie zwalniamy. Zobaczcie sami 🙂

 

8 dzień – nie zwalniamy tempa. Wychowawcy pełni pomysłów nie pozwalają się nudzić swoim podopiecznym 😉

 

9 dzień – kolejna grupa odwiedziła Labirynty i świetnie się tam bawili. Był konkurs rzeźb z piasku oraz szaleństwo zakupowe w „centrum” Łazów 😉  Robiliśmy bransoletki z koralików, rozwiązywaliśmy rebusy obrazkowe, odbyły się podchody oraz gra we flagi.

 

10 dzień – szaleństwo w aquaparku oraz wieczór Oscarowy 🙂 tańce, piłka nożna, hulajnogi, gra z obrazkami, koraliki.

 

Nadmorskie Oscary 2018  rozdane:)

– zobaczcie jak Wasze pociechy bawiły się przy tworzeniu filmów 🙂

 

11 dzień – pogoda okazała się wyśmienita 🙂 Zajęcia przebiegły zgodnie z planem – zerknijcie 🙂

 

12 dzień – sportowe zawody na plaży, kąpiel morska dla prawdziwych twardzieli, piłka oraz tańce, wieczorne grillowanie i nocne poszukiwanie bursztynów 🙂

 

13 dzień – ostatnie zdjęcia z kolonii. Podziękowania i rozdanie pamiątkowych plecaczków dla każdego uczestnika 🙂