Wycieczka szkolna do Zakopanego

 

 

Zakopane to bardzo popularny kierunek wycieczek szkolnych i zielonych szkół. Do programu wycieczek należą np. spacer Doliną Kościeliską i na Halę Gąsienicową, Muzeum Tatrzańskie, cmentarz na Pęksowym Brzyzku, piesze wejście na Gubałówkę, wizyta na Krupówkach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wycieczkę do Zakopanego połączyć z Wieliczką oraz z Krakowem.

 

 

Program wycieczek do Zakopanego można rozbudować o takie miejsca jak: Auschwitz – Birkenau miejsce pamięci i muzeum, Kopiec Kościuszki, Kopalnia Soli w Bochni, Ojcowski Park Narodowy, Jaskinia Nietoperzowa, Grota Łokietka, Zamek na Pieskowej Skale, Park Rozrywki – Zatorland, Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach, Podziemia Rynku Krakowskiego, Park Rozrywki Energylandia i wiele innych.

 

 

W ramach oferty zapewniamy również ubezpieczenie NNW 20000 zł oraz bezpłatny udział w wycieczce dla 1 opiekuna na 10-15 uczestników.

 

 

Zapraszam Państwa do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych wycieczek na dedykowanych podstronach. Znajdą tam Państwo informacje na temat programów oraz cen. Pod informacjami znajduje się specjalny formularz umożliwiający zadanie pytań lub zamówienie wycieczki.

 

 

Nasze wycieczki