Bale karnawałowe

Nasza propozycja na bal karnawałowy to zabawa przy muzyce połączona z konkursami w których uczestniczą wszystkie dzieci.
Każdą imprezę rozpoczynamy pląsem na rozgrzewkę oraz pokazem strojów. W pokazie bierze udział cała klasa, dzieci nie wychodzą same na środek koła :) Po prezentacji klas zaczynamy zwariowane tańce. Muzykę, konkursy i zabawy przy muzyce dobieramy do grupy. Nasi animatorzy obserwują dzieci bawiąc się z nimi
i w zależności od potrzeb zwalniają tempo tańcząc przy spokojniejszej muzyce, prowadzą konkurs lub robią krótką przerwę.
Zabawy i konkursy, które prowadzimy to między innymi: taniec na gazecie, taniec z balonem, sztafeta balonowa, tańczymy jak..., zatrzymywanie muzyki, zabawa matematyczna przy muzyce, limbo dance i inne. Na każdym balu uczymy dzieci wspólnego tańca. Organizowane przez nas bale cieszą się dużym zainteresowaniem, a terminy trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem.

 

 

Cena balu: 1850 zł od grupy (do 100 osób, na terenie Wrocławia).
Czas trwania:  około 2 -  godziny (w zależności od wieku uczestników).

 

 

W ramach ceny zapewniamy:
- własny sprzęt grający i nagłaśniający,
- własny sprzęt oświetleniowy (przy zabawach wieczornych),
- dojazd do miejsca, w którym organizowana jest zabawa,
- prowadzenie zabawy przez przebranych animatorów,
- rekwizyty do konkursów i zabaw.

 

UWAGA!
W przypadku większej ilości osób na balu, organizacji zabawy dla kilku grup, czy poprowadzeniem imprezy poza Wrocławiem prosimy o kontakt z biurem w celu ustalenia szczegółów oraz ceny.

 

Z naszej oferty skorzystało już mnóstwo szkół i przedszkoli. Zapraszamy również Państwa :)

    Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.