Drezno dla firm

W programie tej wycieczki

Wyjazd z miejsca zbiórki we wczesnych godzinach porannych. Po przyjeździe do Drezna udamy się na spacer po mieście. Na trasie naszej wycieczki nie może zabraknąć założenia pałacowego Zwinger - dawnej siedziby dynastii Wettinów, która uchodzi za cenny przykład architektury barokowej. Istnieje możliwość samodzielnego zwiedzania (z audio-guide) Galerii Starych Mistrzów ze słynnym obrazem „Madonna Sykstyńska” oraz kolekcji saksońskiej porcelany.

Następnie udamy się na spacer po „starówce”. Na naszej trasie zobaczymy słynny budynek Opery Sempera, dwa piękne kościoły: katolicki Hofkirche i ewangelicki Frauenkirche z charakterystyczną kopułą. Na trasie naszego spaceru będziemy mogli podziwiać także Furstenzug – saski pochód książęcy utworzony na tysiącach porcelanowych płytkach i podziwiać parowce zacumowane poniżej Tarasów Bruhla.

 

 

Wycieczka do Drezna dla firm

Zachęcamy także do skorzystania z możliwości objazdu autokarem po starej i nowej części miasta. Na trasie przejazdu zobaczymy m. in. Złotego Jeźdźca, który przedstawia postać jednego z królów...Polski Augusta II na koniu oraz Szklaną Manufakturę Volkswagena gdzie funkcjonalność łączy się z nowoczesnością i „niemiecką precyzją”!

Istnieje możliwość przedłużenia swojego pobytu w Dreźnie. Oferujemy możliwość zwiedzenia wirtualnego Muzeum Higieny, Szklanej Manufaktury, a także możliwość małych zakupów w drezdeńskiej Mleczarni Pfundów wpisanej do księgi rekordów Guinnessa oraz znajdującym się w pobliżu, jedynym w swoim rodzaju sklepie z...musztardami.

W drodze powrotnej istnieje możliwość zorganizowania wspólnego obiadu. Powrót do miejsca zbiórki w późnych godzinach wieczornych.
W ramach oferty zapewniamy:
- przejazd autokarem,
- pilota wycieczki,
- ubezpieczenie NNW 20000 zł i KL.

 

CENNIK:

45 osób 40 osób 35 osób 30 osób 25 osób
Wrocław Opole Legnica Wałbrzych i Świdnica
- zł -zł -zł -zł
-zł -zł -zł - zł
-zł -zł -zł -zł
- zł -zł -zł -zł
- zł -zł -zł -zł

 

Wyślij zapytanie lub zamów wycieczkę korzystając z formularza.

 

 

Posiadamy w ofercie również inne wycieczki z Dreznem w programie

 

 

    Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.