Fabryka bombek
Krośnice

Zapraszamy na wycieczkę do fabryki bombek, gdzie dzieci zobaczą jak szklana rurka zmienia się w przepiękną ozdobę choinkową. Odwiedzimy takie hale jak: dmuchalnia, srebrzalnia, dekoratornia, wzorcownia. Na koniec wizyty w fabryce będzie możliwość odwiedzenia sklepiku i zakupienia bombek.
___________________________________________________

Wycieczka do fabryki bombek rozpoczyna się najczęściej w godzinach porannych o 8:00 lub 9:00. Uzależnione jest to od rezerwacji wstępu.

Po przyjeździe do Krośnic w pierwszej kolejności idziemy zwiedzać fabrykę. Pierwsza sala, którą odwiedzimy to dmuchalnia, gdzie zobaczymy jak szklana rurka zamienia się w bombkę.

Przed wejściem na halę przewodnik krótko opowie o zakładzie i o pracy na dmuchalni. Już po wejściu do środka będziemy mogli dotknąć szklanej rurki, zobaczymy metalowe formy do produkcji bombek i przyjrzymy się jak wygląda tu praca. Następny przystanek to "srebrzalnia". Tutaj zobaczymy jak zasrebrza się ozdoby za pomocą związku azotanu srebra. Potem udamy się do najciekawszej sali - do dekoratorni. Tu powstają prawdziwe dzieła: cukierki, samochody, bałwanki, no i oczywiście bombki z imionami, które można sobie wcześniej zamówić.
Po wyjściu z dekoratorni czeka nas jeszcze wizyta we wzorcowni, gdzie obejrzymy wzory bombek, które były lub będą produkowane w fabryce.

Na koniec wizyty w zakładzie udamy się jeszcze na zakupy do sklepiku. Po wizycie w fabryce i zrobieniu zakupów możemy już wrócić do domu.

Za dodatkową opłatą można zamówić bombkę z imieniem.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu wycieczki!!!

Ceny na sezon 2024 zaktualizujemy w nowym roku szkolnym :)

 

W ramach oferty zapewniamy:
- przejazd autokarem,
- bilety wstępu do zaplanowanych obiektów (wstęp do fabryki, czyli bombka z imieniem),
- prowadzenie programu przez opiekuna z biura,
- pilota wycieczki,
- ubezpieczenie NNW 10000 zł,
- bezpłatny udział w wycieczce dla 1 opiekuna na 10-15 osób.

 

CENNIK
Ilość uczestników płacących 50 osób 45 osób 40 osób 35 osób 30 osób 25 osób
Wrocław 145 zł 157 zł 172 zł 191 zł 216 zł 252 zł
Jeżeli jesteś z okolic Wrocławia lub z innej miejscowości - skorzystaj z formularza zamieszczonego poniżej
i wyślij zapytanie o cenę dla Twojej grupy. Organizujemy wycieczki z każdego miejsca w Polsce :)

* Ceny aktualne do 31.12.2023 r.
** Ceny podane w tabeli dotyczą jednej osoby przy konkretnej ilości uczestników płacących.
*** Ceny możemy przeliczyć na dowolną ilość osób płacących - prosimy o informację w zapytaniu.
**** Podane ceny mają charakter informacyjny, każdą wycieczkę kalkulujemy na podstawie przesłanego formularza.
***** Podane ceny mogą ulec zmianie i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego (podwyżki cen paliwa, zmiany w ustawodawstwie podatkowym, wahania kursów walut).

 

FORMULARZ / ZAPYTANIE o wycenę WYCIECZKI

 

    Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.