Imprezy firmowe

Imprezy firmowe to idealny czas, podczas którego cały zespół może się zintegrować co wpływa bardzo pozytywnie na dalsze przedsięwzięcia i pracę firmy. Nasz zespół nie tylko zorganizuje piknik firmowy dla pracowników i ich rodzin. W swej ofercie możemy również zaproponować weekendowe wycieczki w różne zakątki Polski.

 

Podczas pikników i imprez firmowych oferujemy:

 

 • -profesjonalnego DJ wraz z całym sprzętem nagłośnieniowym - wyposażonego w profesjonalne konsole, kolorowe tripar-y, wytwornice dymu, fachowe efekty świetlne. Wszystko to  sprawi, iż dyskoteki, imprezy firmowe, studniówki, bale z okazji zakończenia szkoły/ żakinady, festyny, dożynki zostaną przygotowane z największą pieczołowitością i fachową obsługą nie tylko DJ ale również wodzireja.

 

 • -animatorów, którzy swoją pracę traktują z wielką pasją i frajdą. Przebrani za różnego rodzaju postaci zachęcą wszystkich do zabawy, będą obecni podczas całości imprezy tak aby w każdej sytuacji można było się do nich zwrócić. Nabyte wieloletnie doświadczenie animatorów sprawiło, iż nasz zespół nie składa się z przypadkowych osób a wręcz przeciwnie.

 

 • -zamki dmuchane, ścianki wspinaczkowe, baseny z kulkami oraz szereg innych dmuchanych urządzeń. W naszej ofercie możemy zaproponować Państwu ok 20 różnych zamków dmuchanych przystosowanych do zróżnicowanego wieku dzieci.

 

 • -Gry i zabawy integracyjne dla całych rodzin, prowadzone przez zespół naszych animatorów, których głowy pełne pomysłów aż pękają od propozycji integracji team-ów firmowych, rodziców i dzieci, czy grup rówieśniczych.

 

 • -Malowanie twarzy. Doświadczeni animatorzy na każdej twarzy namalują prawdziwe dzieło sztuki, począwszy od zwierząt a kończąc na różnego rodzaju robotach. Po skorzystaniu z ich oferty na każdej twarzy pozostanie nie tylko mnóstwo różnobarwnych kresek ale również bezcenny uśmiech, który dla naszych animatorów jest najważniejszy.

 

 • -Warsztaty z robienia bransoletek to świetny czas aby wspólnie z dzieckiem zaangażować się we wspólne dzieło. Dzięki tym małym koralikom dzieci oraz rodzice usprawnią swoje zdolności manualne a bransoletka z różnobarwnych małych elementów to świetny prezent dla bliskiej osoby.

 

 • -food trucka zaopatrzonego w gofry, popcorn, napoje ciepłe/zimne, watę cukrową, granity; aby podczas naszych event-ów osłodzić dobrą zabawę i chwilę odetchnąć od natłoku atrakcji.

 

 • -foto - budkę wraz z gadżetami, które zachęcą do uwiecznienia dobrej zabawy nie tylko dzieci ale również młodzież i dorosłych.

 

 • -Mega bański mydlane dzięki, którym nie tylko dzieci ale i dorośli wejdą w świat mydlanej zabawy.

 

 • -kompleksowa obsługa ( namioty, stoły, parkiety, oświetlenie, nagłośnienie, wynajem toi-toi oraz agregatów prądotwórczych)

 

 

W celu przedstawienia Państwu szczegółowej oferty prosimy o kontakt z biurem.

  Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.