Kopalnia w Szklarach
wycieczka edukacyjna

Wycieczka do Kopalni Niklu, Chryzoprazu i Opalu w Szklarach. Jedynego takiego miejsca w Europie gdzie swoje złoża mają takie minerały szlachetne jak: Chryzopraz, Opal oraz Karneole.

_____________________________________________________________

Wycieczkę rozpoczynamy około godziny 9:00 pod szkołą. Droga do Szklar zajmie nam około godziny.
Na wycieczkę proszę się zaopatrzyć w ciepłe ubrania oraz zakryte buty ponieważ temperatura pod ziemią wynosi około 5 stopni Celsjusza!!!
Podczas zwiedzania, przewodnik oprowadzi grupę korytarzami wydrążonymi w XIX w. pokazując złoża minerałów szlachetnych. Każdy uczestnik zostanie zaopatrzony w kask oraz latarkę.

Planowana godzina powrotu to około 14:30

W ofercie kopalni możliwe jest również zwiedzanie w wersji rozszerzonej. W celu uzyskania większej informacji prosimy o kontakt z biurem.

 

CENNIK
Ilość uczestników płacących 50 osób 45 osób 40 osób 35 osób 30 osób 25 osób
Wrocław 56 zł 61 zł 67 zł 75 zł 86 zł 101 zł
Jeżeli jesteś z okolic Wrocławia lub z innej miejscowości - skorzystaj z formularza zamieszczonego poniżej
i wyślij zapytanie o cenę dla Twojej grupy. Organizujemy wycieczki z każdego miejsca w Polsce :)* Ceny aktualne do 31.12.2020 r.
** Ceny podane w tabeli dotyczą jednej osoby przy konkretnej ilości uczestników płacących.
*** Ceny możemy przeliczyć na dowolną ilość osób płacących - prosimy o informację w zapytaniu.
**** Podane ceny mają charakter informacyjny, każdą wycieczkę kalkulujemy indywidualnie na podstawie przesłanego formularza.

 

    Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.