Kraków 1 dzień
dla firm

Wyjazd do jednego z najpiękniejszych miast Polski będzie na pewno niezapomnianym przeżyciem.
Z licencjonowanym przewodnikiem obejrzymy między innymi: Wawel z grobami królewskimi i dzwonem Zygmunta, "Okno Papieskie", Kościół Mariacki, Sukiennice, Rynek, Barbakan, Bramę Floriańską. Będzie również odrobina wolnego czasu na zakup pamiątek.
_______________________________________________

 

 

Zwiedzanie rozpoczniemy pod Wawelem, gdzie rozpoczynamy nasze zwiedzanie. Oprócz Wawelu
z grobami królewskimi i dzwonem Zygmunta zobaczymy również: Smoka Wawelskiego, dziedziniec zamku na Wawelu, dziedziniec Collegium Maius, "Okno Papieskie", wnętrze Kościoła Mariackiego ze słynnym ołtarzem Wita Stwosza, Rynek i Sukiennice. Będziemy mieli okazję posłuchać hejnału z wieży Kościoła Mariackiego, a jeśli wystarczy nam czasu pójdziemy zobaczyć jeszcze Bramę Floriańską i Barbakan.

Zwiedzanie z przewodnikiem trwa około 3, 4 godzin i zazwyczaj kończy się w Rynku, gdzie można zakupić pamiątki lub usiąść na chwilkę w uroczej kawiarence.

Po zakupach i zwiedzaniu miasta wracamy do domu.

 

 

W ramach oferty zapewniamy:
- przejazd autokarem,
- pilota wycieczki,
- przewodnika po Krakowie,
- bilety wstępu do zaplanowanych obiektów (katedra na Wawelu, Kościół Mariacki),
- ubezpieczenie NNW 20000 zł,

    Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.