Park Nauki i Ewolucji Człowieka,
JuraPark Krasiejów

Niedaleko Opola znajduje się mała miejscowość - Krasiejów. Są tu dwa ciekawe miejsca, które warto odwiedzić: JuraPark oraz Park Nauki i Ewolucji Człowieka. Na dzieci czekają różne atrakcje: ścieżka edukacyjna z tablicami informacyjnymi i figurami dinozaurów, tunel czasu, oceanarium, muzeum z przejażdżką promem, plac zabaw i park rozrywki. Wycieczka bez ogniska, gier i zabaw.
_______________________________________________

Spod szkoły najczęściej wyjeżdżamy około godziny 7:00 lub 8:00.
Po przyjeździe do Krasiejowa zaczynamy zwiedzanie. Zazwyczaj jako pierwszy jest Park Nauki i Ewolucji Człowieka, jednak zależy to od dokonanych rezerwacji i godzin wstępów.

W Parku Nauki i Ewolucji Człowieka każdy zamieni się w temponautę, czyli w podróżnika w czasie. Wszyscy zostaną wyposażeni w specjalne kaski i własnego wirtualnego przewodnika :) Przeniesiemy się w czasie i w przestrzeni
i poznamy dzieje człowieka i losy świata. To naprawdę fascynująca wyprawa.
Tutaj spędzimy około godzinki.
Wizytę w Parku Nauki i Ewolucji Człowieka polecamy dzieciom od III klasy SP.

Drugi punkt wycieczki to park dinozaurów.
Zwiedzanie rozpoczynamy przeważnie od Tunelu Czasu. Tutaj przeniesiemy się w czasie do momentu, kiedy nie istniała ziemia. Będziemy świadkami jej powstania, kształtowania się Układu Słonecznego, pierwszych form życia.
Po opuszczeniu tunelu czeka nas spacer po ścieżce edukacyjnej. Przewodnik opowie o poszczególnych gatunkach dinozaurów i o ich środowisku, a modele dinozaurów i plansze informacyjne pomogą nam wyobrazić sobie jak dawniej wyglądała nasza planeta. W trakcie wędrówki odwiedzimy pawilon muzealny, w którym przez przeszkloną podłogę obejrzymy skamieniałości prehistorycznych płazów i gadów.

Następnie udamy się do oceanarium. Każdy uczestnik wycieczki dostanie okulary 3D, aby mógł się dokładnie przyjrzeć dawnym, wodnym stworzeniom. Można tu stanąć oko w oko z drapieżnym rekinem oraz udać się w krótką podróż batyskafem.

Na wycieczce będzie również chwila czasu na zabawę na placu zabaw, w parku rozrywki (karuzele, samochodziki, mini rollercoaster, trampoliny itp.) oraz na zakup pamiątek.

Park dinozaurów oferuje również inne atrakcje: warsztaty, lekcje muzealne i kino 5D. Są to opcje dodatkowo płatne!

W ramach oferty zapewniamy:
- przejazd autokarem,
- pilota wycieczki,
- bilety wstępu do zaplanowanych obiektów (JuraPark Krasiejów, Park Nauki i Ewolucji Człowieka),
- ubezpieczenie NNW 10000 zł,
- bezpłatny udział w wycieczce dla 1 opiekuna na 10-15 osób.

 

CENNIK
Ilość uczestników płacących 50 osób 45 osób 40 osób 35 osób 30 osób 25 osób
Wrocław 159 zł 168 zł 180 zł 196 zł 216 zł 245 zł
Jeżeli jesteś z okolic Wrocławia lub z innej miejscowości - skorzystaj z formularza zamieszczonego poniżej
i wyślij zapytanie o cenę dla Twojej grupy. Organizujemy wycieczki z każdego miejsca w Polsce :)

* Ceny aktualne do 31.12.2024 r.
** Ceny podane w tabeli dotyczą jednej osoby przy konkretnej ilości uczestników płacących.
*** Ceny możemy przeliczyć na dowolną ilość osób płacących - prosimy o informację w zapytaniu.
**** Podane ceny mają charakter informacyjny, każdą wycieczkę kalkulujemy na podstawie przesłanego formularza.
***** Podane ceny mogą ulec zmianie i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego (podwyżki cen paliwa, zmiany w ustawodawstwie podatkowym, wahania kursów walut).

 

FORMULARZ / ZAPYTANIE o wycenę WYCIECZKI

 

    Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.