Poznań, Gniezno 2 dni

Pierwsza stolica Polski, kryje w swoich murach piękno małego miasteczka. Zobaczyć tu możemy nie tylko Katedrę św. Wojciecha ale również Muzeum Początków Państwa Polskiego a także Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej.
Poznań natomiast odkryje przed nami wielkomiejskie oblicze miasta pełnego ludzi i uroku.

________________________________

Przykładowy program :

 

1 dzień:

Wyjazd w godzinach porannych. Naszą wycieczkę rozpoczniemy od zwiedzania pierwszej stolicy Polski. W Gnieźnie zobaczyć będziemy mogli Katedrę św. Wojciecha, słynne drzwi gnieźnieńskie a także niesamowity zbiór przedmiotów pamiętających pierwszych Piastów, odnalezionych w wykopaliskach archeologicznych, które udostępnione do oglądania znajdują się w Muzeum Początków Państwa Polskiego. Po zakończonym zwiedzaniu udamy się do hotelu na obiadokolację.

2 dzień:

Po śniadaniu wyruszymy w drogę do Poznania. Tam wraz z licencjonowanym miejskim przewodnikiem będziemy mieli okazję zobaczyć Ostrów Tumski oraz podziemia Katedry, Stare Miasto wraz z Farą Poznańską a o godzinie 12:00 na pewno nie przegapimy legendarnego występu, słynnych poznańskich koziołków.
Po zwiedzaniu udamy się na jednodaniowy obiad i drogę powrotną.

 

W ramach oferty zapewniamy:

  • - przejazd autokarem,
  • - pilota wycieczki,
  • - licencjonowanego przewodnika po Poznaniu,
  • - ubezpieczenie NNW 5000 zł,

 

Powyższy program jest jedynie programem przykładowym i możliwa jest zmiana atrakcji wedle Państwa uznania. W celu spersonalizowania oferty zapraszamy
do kontaktu z biurem! :) 

    Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.