Poznań, Gniezno, Toruń

Szlak dawnych Piastów z dodatkiem XIII wiecznego Torunia. To wspaniały przepis na udaną wycieczkę firmową podczas, której zobaczymy nie tylko poznańskie koziołki ale również pierwszą stolicę Polski oraz miasto rodzinne Mikołaja Kopernika.

_____________________________________________________________________

Proponowany program: 

1 dzień: 

Wyjazd w godzinach porannych przejazd do Poznania. Zwiedzanie miasta z licencjonowanym przewodnikiem. Podczas spaceru będziemy mogli zobaczyć Farę Poznańską, Ratusz oraz rynek, Ostrów Tumski z Katedrą. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie oraz obiadokolacja.

 

2 dzień: 
Śniadanie, przejazd do Torunia. Zwiedzanie miasta z licencjonowanym przewodnikiem, które zajmie nam około 4h. Podczas zwiedzania znajdzie się oczywiście czas na chwilę wytchnienia aby skosztować pysznej kawy i toruńskich pierników.

Po zakończonym zwiedzaniu powrót do ośrodka i obiadokolacja.

3 dzień: 

Pobudka, pakowanie, śniadanie i przejazd do Gniezna.

Zwiedzanie Katedry Gnieźnieńskiej oraz słynnych drzwi. Spacer po urokliwym rynku. Po zakończonym zwiedzaniu udamy się na obiad do restauracji a następnie w drogę powrotną. Powrót w godzinach popołudniowych około 15:00/16:00

 

W ramach oferty zapewniamy:

  • - przejazd autokarem,
  • - pilota wycieczki,
  • - licencjonowanego przewodnika po Poznaniu,
  • - ubezpieczenie NNW 5000 zł,

 

Istniej możliwość zorganizowania wieczornej biesiady przy muzyce i zimnej płycie. Uwarunkowane jest to jedynie od miejsca noclegowego.*

 

Powyższy program jest jedynie programem przykładowym i możliwa jest zmiana atrakcji wedle Państwa uznania. W celu spersonalizowania oferty zapraszamy do kontaktu z biurem.

    Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.