Praga, Adršpach

Wycieczka ta łączy w sobie piękno średniowiecznego miasta oraz zagadkowość zespołu skalnych ścian i turni. W Pradze na trasie zwiedzania nie może zabraknąć Hradczan, Lorety, Mostu Karola, ogrodów Wallensteina, Dzielnicy Żydowskiej, zegara "Orloj" i zakupów na placu Wacława. Można również odwiedzić Muzeum Figur Woskowych lub Muzeum Miniatur.

____________________________________________________________________________

 

Proponowany program:

 

1 dzień:
Wyjazd w godzinach popołudniowych ok 14:00, przejazd do Pragi.
Zakwaterowanie i obiadokolacja.

2 dzień:
Pobudka, śniadanie.
Zwiedzanie Miasta z licencjonowanym przewodnikiem. Na trasie zwiedzania nie zabraknie Dzielnicy Żydowskiej, zegara "Orloj", ogrodów Wallensteina oraz Hradczan.
Obiadokolacja

3 dzień:
Pobudka, pakowanie, śniadanie.
Przejazd do Adršpachu. Zwiedzanie rezerwatu przyrody, które zajmie około 4-5 godzin. Po zakończonym zwiedzaniu zjemy jednodaniowy obiad i ruszymy w drogę powrotną. Planowany powrót na około godzinę 18:00

Wszystkie atrakcje turystyczne dodatkowo płatne.

 

Powyższy plan jest wyłącznie proponowanym programem. W celu spersonalizowania oferty zapraszamy do kontaktu z biurem.

    Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.