Wałbrzych
Stara Kopalnia

Jedno z najpiękniejszych uzdrowisk na Dolnym Śląsku zapraszam na swoją najnowszą...a jednocześnie historyczną atrakcję. Otwarta w 2022 roku, nowoczesna wieża widokowa pozwala na podziwianie panoramy Sudetów z miejsca do którego wędrowali w XIX wieku wypoczywający w miejscowości kuracjusze. Uzupełnieniem wycieczki są warsztaty w nowoczesnej... „Starej Kopalni” w Wałbrzychu.

_______________________________________________

Wycieczka rozpoczyna się pod szkołą około 7:30. Przejazd autokarem na pograniczne Szczawna-Zdrój i Wałbrzycha. Po przyjeździe na miejsce czas na drugie śniadanie i rozpoczęcie wycieczki turystycznej.

Wycieczka na Wzgórze Gedymina nie jest wymagająca, ale jest to wycieczka po szlaku górskim. Całość trwa około 2h. (tam i powrót). Pomimo niedużej wysokości szczyt oferują piękną panoramę obejmującą Wałbrzych oraz otaczające go wzniesienia Parku Krajobrazowego Sudetów Wałbrzyskich, Karkonosze oraz Masyw Ślęży i część Przedgórza Sudeckiego.

Po zakończeniu wycieczki turystycznej krótki spacer po Parku Zdrojowym z wizytą w pijalni wód mineralnych i hali spacerowej.

Krótki przejazd do Wałbrzycha do centrum nauki i muzeum mieszczącego się w budynkach dawnej kopalni węgla kamiennego. Uczestnictwo w wybranych przez grupę oraz dostępnych danego dnia warsztatach (więcej informacji na stornie obiektu: https://starakopalnia.pl/warsztaty/ )

Po zakończonym pobycie powrót do autokaru i przejazd do Wrocławia. Powrót na miejsce zbiórki około godziny 17:30.

W ramach oferty zapewniamy:

- przejazd autokarem,
- pilota wycieczki,
- bilety wstępu do zaplanowanego obiektu (Stara Kopalnia Wałbrzych, Pijalnia Wód Mineralnych Szczawno-Zdrój)
- ubezpieczenie NNW 10000 zł,
- bezpłatny udział w wycieczce dla 1 opiekuna na 10-15 osób.

 

CENNIK
Ilość uczestników płacących 50 osób 45 osób 40 osób 35 osób 30 osób 25 osób
Wrocław 120 zł 125 zł 135 zł 150 zł 170 zł 195 zł
Jeżeli jesteś z okolic Wrocławia lub z innej miejscowości - skorzystaj z formularza zamieszczonego poniżej
i wyślij zapytanie o cenę dla Twojej grupy. Organizujemy wycieczki z każdego miejsca w Polsce :)

* Ceny aktualne do 31.12.2022 r.
** Ceny podane w tabeli dotyczą jednej osoby przy konkretnej ilości uczestników płacących.
*** Ceny możemy przeliczyć na dowolną ilość osób płacących - prosimy o informację w zapytaniu.
**** Podane ceny mają charakter informacyjny, każdą wycieczkę kalkulujemy  na podstawie przesłanego formularza.
***** Podane ceny mogą ulec zmianie i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego (podwyżki cen paliwa, zmiany w ustawodawstwie podatkowym, wahania kursów walut).

 

FORMULARZ / ZAPYTANIE o wycenę WYCIECZKI

Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.