Szklarska Poręba 2 dni

Małe miasteczko u podnóża Szrenicy. Niegdyś zapomniane, teraz odzyskujące swój dawny blask zachęca wszystkich do odkrycia swojego piękna. Malowniczo usytuowana miejscowość u podnóża Karkonoszy stanowi nie tylko świetną bazę wypadową na piesze górskie wędrówki ale również zaprasza do odkrycia innych atrakcji turystycznych.

____________________________________________________

Szklarska Poręba i jej okolice dają nieskończoną ilość różnych możliwości na spędzenie aktywnie lub bardziej statycznie weekendu. Wodospad Kamieńczyka czy Szklarka odkryją piękną i siłę górskiej natury. Szlaki piesze dostosowane do możliwości każdego turysty sprawią, iż nawet najbardziej oporni turyści zakochają się w górskim pięknie. Wszystkie te przeżycia fantastycznie zintegrują grupę, dadzą odpocząć i zrelaksować się w górskiej aurze.

 

Proponowany program:

1 dzień:

Wyjazd w godzinach porannych i przejazd Piechowic. Wizyta w hucie szkła.
Następnie udamy się do Jakuszyc na spacer bardzo przystępnym szlakiem do schroniska Orle.
Wędrówka zajmie nam około 3 godzin ( łącznie z krótką przerwą w schronisku :) ). Przejazd do Hotelu, zakwaterowanie i obiadokolacja.

2 dzień:

Pobudka, pakowanie, śniadanie. Przejazd do Szklarskiej Poręby, spacer do jednego z wodospadów Kamieńczyka lub Szklarki. Wizyta w Tyglu Walońskim. Po zwiedzaniu udamy się na jednodaniowy obiad i wrócimy do domu w godzinach popołudniowych.

 

W ramach oferty zapewniamy:

  • - przejazd autokarem,
  • - pilota wycieczki,
  • - licencjonowanego przewodnika po Karkonoskim Parku Narodowym.
  • - ubezpieczenie NNW 5000 zł,

 

Powyższy plan jest jedynie przykładowym programem. Na Państwa życzenie możemy zmodyfikować wszelkie atrakcje turystyczne. W celu spersonalizowania oferty, zapraszamy do kontaktu z biurem przez poniższy formularz. 

 

Wedle Państwa potrzeb istnieje możliwość zorganizowania wieczornej biesiady przy muzyce i przekąskach. Organizacja jednak jest ściśle uzależniona od miejsca noclegowego zarezerwowanego dla grupy. 

 

    Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.