Warszawa, Suntago- Wodny Świat 2 dni

Piąte co do wielkości miasto w Europie oraz największy w Europie wodny park rozrywki, który zajmuje powierzchnię 400 hektarów, dadzą uczestnikom wycieczki nie tylko niezapomniane wodne wrażenia. Wielkomiejski gwar oraz niesamowita historia miasta sprawią, iż dwudniowa wycieczka podaruje swoim uczestnikom wiele niezapomnianych chwil.

___________________________________________________

Suntago  to największy zadaszony park wodny w Europie Środkowo-Zachodniej.
W wodnej krainie znajdują się 32 zjeżdżalnie, wyspa tropikalna wiele gatunków egzotycznych roślin i niezliczona ilość różnego rodzaju niespodzianek. Park of Poland przygotowała dla każdego ze swoich gości wiele niezapomnianych wrażeń. Każdy kto odważy się skorzystać ze strefy JAMANGO, dozna dużej ilości adrenaliny na rekordowo długich zjeżdżalniach. W strefie RELAX będziesz mógł odpocząć pośród lasu tropikalnego lub pod palmami, które sprowadzone zostały prosto z Malezji, Florydy i Kostaryki.
W Suntago miejsce dla siebie znajdzie każdy dlatego na pobyt tu zarezerwować musimy cały dzień.

 

Proponowany program:

1 dzień:
Wyjazd z pod szkoły nastąpi o wczesnych godzinach porannych. Pierwszym punktem programu jaki zrealizujemy będzie zwiedzanie Warszawy. Licencjonowany przewodnik oprowadzi grupę nie tylko po starym mieście czy Zamku Królewskim. Uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić również Łazienki Królewskie. Po kilkugodzinnym zwiedzaniu Miasta udamy się w podróż do miejsca zakwaterowania oraz zjemy obiadokolacje.

2 dzień:
Po śniadaniu i zapakowaniu walizek uczestnicy wycieczki wyruszą w podróż do Suntago, największego wodnego parku rozrywki w Polsce oraz w środkowo-wschodniej Europie. Spędzimy tam około 4 godzin.
Po zakończonych wodnych szaleństwach wyruszymy w drogę do szkoły. Planowana godzina powrotu to 18:00/19:00

 

W ramach oferty zapewniamy:
- przejazd autokarem,
- pilota wycieczki,
- licencjonowanego przewodnika po Warszawie,
- bilety wstępu do zaplanowanych obiektów ( Suntago- Wodny Świat, Zamek Królewski w Warszawie)
- ubezpieczenie NNW 20000 zł,
- bezpłatny udział w wycieczce dla 1 opiekuna na 10-15 osób.

 

UWAGA!!!
Cena wycieczki uzależniona jest od wyboru ilości stref rekreacyjnych na terenie
Suntago-Wodny Świat. 

Powyższy program jest jedynie propozycją. Na Państwa życzenie możemy wzbogacić program o inne atrakcje turystyczne. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z biurem. :) 

    Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.