Gra Miejska
Wrocław

Zapraszamy na wycieczkę po Wrocławiu w formie gry miejskiej!

Podczas gry dzieci będą kształtowały umiejętność bezpiecznego poruszania się po mieście, posługiwania się mapą, zobaczą kluczowe obiekty i zabytki miasta, a także doświadczą pracy zespołowej.

_______________________________________________

Uczestnicy rozpoczynają grę w wyznaczonym miejscu w centrum Wrocławia – przy pomniku Papieża Jana XXIII na Ostrowie Tumskim, a kończą ją w Rynku po wykonaniu wszystkich zadań.

Co będziecie robić? Skanować kody QR, poruszać się z mapą, wykonywać zadania i odpowiadać na pytania. Wszystko to formie gry miejskiej posiadającą fabułę oraz specjalną scenografię.

Czas trwania gry to maksymalnie 3 godziny.

W ramach oferty zapewniamy:

- przewodnika prowadzącego grę
- nowoczesne głośnik JBL
- telefon komórkowy
- mapy

Koszt gry to minimum 800 zł do 20 osób. Przy większej ilości osób cena za osobę to 40 zł.

 

Jeżeli jesteś z okolic Wrocławia lub z innej miejscowości - skorzystaj z formularza zamieszczonego poniżej i wyślij zapytanie o cenę dla Twojej grupy.

FORMULARZ / ZAPYTANIE o wycenę WYCIECZKI

    Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.