Zakopane

Najwyższe góry w Polsce i stolica zimowa naszego kraju, rokrocznie przyciąga tysiące turystów. Otoczenie Parku Narodowego sprzyja nie tylko relaksowi.
Naszą propozycją wyjazdu dla Państwa jest Tatrzański Park Narodowy położony w niedalekiej odległości od Zakopanego, stolicy Podhala. Proponujemy nie tylko wycieczki w głąb parku ale również wizytę na słynnych Krupówkach oraz wjazd kolejką na Gubałówkę.

__________________________________________________________________

Proponowany program:

1 dzień:

Wyjazd w godzinach porannych i przejazd do Zakopanego. Tego dnia proponujemy Państwu spacer wraz z przewodnikiem po dolinie Kościeliskiej lub Chochołowskiej. Po kilkugodzinnej wędrówce udamy się do ośrodka na obiadokolację.

2 dzień:

Pobudka, śniadanie. Dziś możemy udać się na nieco dłuższą wycieczkę wycieczkę w góry (wszystko uwarunkowane jest od kondycji uczestników oraz pogody). Po wędrówce wrócimy do ośrodka na obiadokolację.

3 dzień:

Pobudka, pakowanie, śniadanie. Przejazd do Zakopanego spacer lub wjazd na Gubałówkę, chwila odpoczynku :) oraz spacer po Krupówkach.
Podczas drogi powrotnej planowany jest jednodaniowy obiad.

W ramach oferty zapewniamy:

  • - przejazd autokarem,
  • - pilota wycieczki,
  • - licencjonowanego przewodnika po Tatrzańskim Parku Narodowym,
  • - ubezpieczenie NNW 5000 zł,

 

Istniej możliwość zorganizowania wieczornej biesiady przy muzyce i zimnej płycie. Uwarunkowane jest to jedynie od miejsca noclegowego.*

 

Do programu wycieczki możemy również dołączyć pobyt w Termach Chochołowskich, za dodatkową opłatą*

 

Powyższy program jest jedynie programem przykładowym i możliwa jest zmiana atrakcji wedle Państwa uznania. W celu spersonalizowania oferty zapraszamy do kontaktu z biurem.

    Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.