Ziemia Kłodzka

Ziemia Kłodzka to jedna z nieodkrytych pereł Dolnego śląska. Traktowana zazwyczaj po macoszemu przez większość turystów, skrywa niepowtarzalne piękno oddalone zaledwie o kilkadziesiąt kilometrów od Wrocławia.

__________________________________________

Ziemia Kłodzka to przede wszystkim liczne uzdrowiska malowniczo usytuowane pośród górskich zboczy. Twierdze, forty, parki zdrojowe, szlaki piesze i rowerowe to wspaniały pomysł na odpoczynek, relaks i integrację.
Pośród górskich zboczy Wschodnich i Środkowych Sudetów możemy zorganizować dla Państwa dwa typy wyjazdu dla firm.

Pierwszy aktywny, pełen przygód i adrenaliny, w którego skład może wchodzić piesza wędrówka na Szczeliniec Wielki oraz spływ pontonowy przełomem bardzkim.

Druga oferta dla osób ceniących ciszę, relaks opiera się na wędrówce pośród skalnych labiryntów w Błędnych Skałach, wizytę w Parku Zdrojowym i pijalni wód mineralnych, w drodze powrotnej możemy również wraz z przewodnikiem wstąpić do XVII wiecznej Bazyliki w Bardzie.

 

Proponowany program:

1 dzień:

Wyjazd w godzinach porannych. Podróż w kierunku Błędnych Skał w Górach Stołowych.
Piesza kilkugodzinna wędrówka wraz z przewodnikiem. Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja.

 

2 dzień:

Pobudka, pakowanie, śniadanie. Przejazd do jednego z Parków Zdrojowych, spacer oraz wizyta w Pijalni Wód Mineralnych. Przejazd do Barda. Zwiedzanie Bazyliki Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny. Jednodaniowy obiad podczas powrotu.

 

W ramach oferty zapewniamy:

  • - przejazd autokarem,
  • - pilota wycieczki,
  • - licencjonowanego przewodnika po Parku Narodowym Gór Stołowych,
  • - ubezpieczenie NNW 5000 zł,

 

Powyższy program jest jedynie przykładowym i możemy go zmienić na Państwa prośbę .

Wieczorem istnieje możliwość zorganizowania wspólnej biesiady przy muzyce i zimnej płycie. Jest to jednak uzależnione od miejsca noclegowego.

 

W celu spersonalizowania oferty prosimy o kontakt z biurem! :)

 

 

    Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.