1 dzień – już za nami. Podróż minęła sprawnie. Pierwsze spotkanie z morzem i od razu mokre portki. Zapoznanie z regulaminami i nocka przed nami. Kliknij na link, a przeniesiemy Cię w świat zdjęć.

 

 

2 dzień – po porannym bieganiu oraz śniadaniu mieliśmy zajęcia z bardzo ciekawym gościem. Spotkaliśmy się oko w oko z Himalaistą i Alpinistą Pawłem Kudłą, który między innymi uczestniczył w tym roku w zimowej wyprawie na Nanga Parbat. Pokazał nam ekwipunek jaki zabiera się na wyprawy w Himalaje. Dzieciaki mogły przymierzyć buty oraz strój na srogie wysokogórskie warunki. Próbowaliśmy rozbić namiot oraz oglądaliśmy zdjęcia z jego wypraw.

W ciągu dnia były zajęcia z piłki nożnej, tańca, animacje z chustą klanzy, wyprawa nad morze oraz do sklepików. Zobaczcie to w naszej galerii.

 

 

3 dzień – poranek okazał się być mało łaskawy. Przywitał nas ulewnym deszczem. Musieliśmy zmienić plan działania, ale bez nudy 😉 Robiliśmy bransoletki, gry słowne, a nawet turniej piłki nożnej pod mega namiotem. Po południu udało nam się przywitać z Neptunem – w końcu zamoczyliśmy się w morzu pod okiem ratownika. Wieczorem msza święta oraz na zakończenie dnia obejrzeliśmy finał Euro 2016. Wszystko w naszej galerii. Miłego oglądania.

 

 

4 dzień – za nami – sami zobaczcie co dzisiaj robiliśmy. A sporo się działo 🙂

 

5 dzień – basen, plaża, gry i zabawy oraz podchody na zakończenie dnia. Zerknijcie sami 🙂

 

6 dzień – dużo się działo – unihokej, aquapark dla młodszej grupy, plażowe konkurencje sprawnościowe, szalone karaoke, chodzenie po linie – zerknijcie do naszej galerii 🙂

 

Dodatkowe zdjęcia z nie wiadomo jakiego dnia 😉 kliknij tutaj 🙂

 

 

7 dzień – załamanie pogody i gry oraz zajęcia świetlicowe, a wieczorem dyskoteka.

 

8 dzień – zobaczcie sami co nam dał 🙂

 

9 dzień przyniósł nam wiele radości. Poszukiwanie skarbu, rejs statkiem, szalone zakupy w Kołobrzegu i wieczorne ognisko z kiełbaskami.

 

10 dzień – ostatni dzień kolonii nad morzem.

 

Czekamy na Wasze opinie o kolonii na naszym profilu na Facebooku.

 

Zapraszamy na organizowane przez nas Obozy narciarsko – snowboardowe. Zapisy przyjmujemy od września. Ilość miejsc ograniczona.

Szczegóły – kliknij tutaj 🙂