1 dzień – droga nad morze przebiegła bez utrudnień. Dzieciaki dojechały pełne energii. Chętnie zjadły obiadek i udały się na spacer, aby przywitać morze. Kolacja, zapoznanie z regulaminami oraz nowymi warunkami noclegowymi.

 
2 dzień
– u nas świeci słoneczko 🙂 Dzisiaj od rana dzieci aktywnie spędzają czas. Gimnastyka poranna, zabawy i bieg po plaży. Po śniadaniu pierwsza kąpiel morska pod okiem ratownika. Kliknij na „2 dzień”, a przeniesiemy Cię w magiczny świat zdjęć.

 

3 dzień – kolejny dzień minął tak szybko, że nawet się nie spostrzegliśmy. Zobaczcie sami 🙂

 

4 dzień – trochę słonka, trochę deszczu. Dzień udany.

 

 
5 dzień – pogoda od samego rana dopisała. Wszystkie zajęcia odbyły się zgodnie z planem. Przekonajcie się sami klikając na galerię.

 
6 dzień – dzisiaj emocje i atrakcje od samego rana. Po śniadaniu trening piłkarski, tańce na wolnych powietrzu, potem plażowanie w wersji dla aktywnych i tych co wolą inaczej. Jeśli ktoś nie miał dość mógł pograć w siatkówkę i skorzystać z siłowni na powietrzu. Kapitalną atrakcją okazał się basen – szalona zabawa, nurkowanie oraz chlapanie towarzyszyły nam, a z nieba słoneczko prażyło nasze ciałka.

 

 

7 dzień – wycieczka do Kołobrzegu, rejs statkiem i zakupy na deptaku 🙂

 

8 dzień – nie ma to jak extra zabawa w aquaparku 🙂

 

9 dzień – dalsze przygody maluszków i tych odrobinę większych w nadmorskiej miejscowości Łazy 🙂

 

10 dzień – dalsza relacja z pobytu dzieci na kolonii

 

11 dzień – Padał deszcz, wiał silny wiatr, ale nic nam nie przeszkodziło w dobrej zabawie:)

 

12 dzień – Troszkę słońca, troszkę deszczu, nadal czerwona flaga… a my bawimy się fantastycznie, fenomenalnie, kapitalnie! 🙂

 
13 dzień – kończymy kolonię i zapraszamy w przyszłym roku. 🙂

 

Zdjęcia z komórki 🙂 kliknij i zobacz.