Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’u na Facebooku 🙂 oraz dodanie recenzji, szczególnie Ci Państwo, którzy wysyłacie swoje pociechy z naszym biurem, już nie pierwszy raz.

 

 

1 dzień – dzieciaki szczęśliwie dojechały nad morze 🙂 jesteśmy już po obiedzie i zaczęliśmy naszą wspaniałą przygodę 🙂 Pierwsze grupy zaliczyły już kąpiel w basenie z podgrzewaną wodą. Zapoznaliśmy Wasze pociechy z regulaminami obowiązującymi na kolonii i przedstawiliśmy kadrę wychowawczą i animacyjną. Wieczorem zapraszam do obejrzenia galerii z pierwszego dnia.

 

2 dzień – trening piłki nożnej, pierwsze kąpiele w morzu, szaleństwa na basenie z podgrzewaną wodą, rozgrywki na plaży, zachód słońca, wizyta w kościele i wiele innych atrakcji czekało na dzieciaki w ten słoneczny, choć chłodny i wietrzny dzień. Zerknijcie na galerię.

 

3 dzień – just dance dla dziewczyn, trening piłkarski dla chłopaków, wyrośnięte chłopaki udali się na wycieczkę rowerową do Mielna – było mega, basen, kąpiel w morzu, zabawy integracyjne – tak minął nam kolejny dzionek 🙂

 

4 dzień – rowerkiem do Mielna cd., trener Michał ćwiczy podania, Ania rozpoczęła zajęcia z tańca, śpiewaliśmy karaoke, kąpiel w basenie również zaliczona, a gra z odnajdowaniem przedmiotów okazała się strzałem w 10 😉

 

5 dzień – trening piłkarski, tańce, morska przygoda, 3 godzinna wizyta w aquaparku w Koszalinie, wieczorne kino.

 

6 dzień – po atrakcjach przedpołudniowych – oprócz standardów (just dance i piłka nożna), grupy miały za zadanie wykonać papierowe akwaria, przyszedł czas na nadmorską Olimpiadę Sportową 🙂 Rywalizacja była zacięta. Uczestnicy kolonii strzelali z łuku, wiatrówki, rzucali do celu, skakali na skakance, pokonywali karkołomny tor przeszkód, wydmuchiwali ping pongi z wody, odbijali piłeczkę oraz zmierzyli się z kapslowym torem przeszkód. Były również podchody oraz spacer na zakupy i nad morze. Wieczorem odbył się turniej piłki nożnej, zawody były bardzo zacięte. Zerknijcie do naszej galerii.

 

7 dzień – minął tak szybko, że nawet nie udało się zapamiętać wszystkich szczegółów. Gra w kwadranta, tańce z Anią zumbiarą, rozstrzygnięcie konkursu na akwaria, zabawa w rekina, gra poszukiwanie ukrytego skarbu i spotkanie z prawdziwym piratem oraz magiczny zachód słońca.

 

8 dzień – plaża, tańce, dyskoteka.

 

9 dzień – słoneczko świeciło do późnego wieczora, skorzystaliśmy z kąpieli morskiej, pluskaliśmy się w basenie – były wyrzuty w górę co stanowiło nie lada atrakcję 😉 , msza święta dla chętnych oraz wieczorne śpiewanie bajkowych piosenek.  A jutro wycieczki 🙂

 

10 dzień – piękna pogoda, wycieczki, basen,  spotkanie z Syrenką, wielkie grillowanie oraz zasłużona nagroda dla wszystkich kolonistów w postaci pizzy 🙂 Zobaczcie sami.

za

11 dzień – kolonie zmierza ku końcowi. Pozdrawiamy i zapraszamy w przyszłym roku na organizowane przez nas obozy zimowe narciarsko-snowboardowe.

 

Zdjęcia z komórek wychowawców 😉