Wycieczka do Drezna

 

Podczas spaceru z przewodnikiem zobaczymy między innymi Frauenkirche, Hofkirche, Zwinger, mleczarnię Pfunda, czy oryginalny sklep z musztardami. Będziemy mieli również objazd autokarem po mieście. Na trasie naszej wycieczki nie może zabraknąć założenia pałacowego Zwinger – dawnej siedziby dynastii Wettinów, która uchodzi za cenny przykład architektury barokowej. Istnieje możliwość samodzielnego zwiedzania (z audio-guide) Galerii Starych Mistrzów ze słynnym obrazem „Madonna Sykstyńska” oraz kolekcji saksońskiej porcelany. Do zwiedzania podstawowego można dołączyć wstęp do obiektów (do wyboru: Zwinger z kolekcją malarstwa, porcelany, skarbiec, Albertinum- Galeria Współczesnych Mistrzów, Pałac Japoński – muzeum etnologiczne, muzeum higieny, muzeum numizmatyczne, muzeum komunikacji, fabryka Volkswagena i inne). Jeśli będą Państwo zainteresowani wejściem do obiektów to prosimy o kontakt z naszym biurem w celu ustalenia ceny i dokonania rezerwacji.

 

 

Wycieczkę do Drezna organizujemy dla szkół w wersjach 1 lub 2 dniowej. Wyjazd do Drezna organizujemy również dla firm.

 

 

W ramach oferty zapewniamy również ubezpieczenie NNW 20000 zł oraz bezpłatny udział w wycieczce dla 1 opiekuna na 10-15 uczestników (dotyczy wycieczki szkolnej).

 

 

Zapraszam Państwa do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych wycieczek na dedykowanych podstronach. Znajdą tam Państwo informacje na temat programów oraz cen. Pod informacjami znajduje się specjalny formularz umożliwiający zadanie pytań lub zamówienie wycieczki.

 

 

Nasze wycieczki