Wycieczka szkolna do Karpacza

 

Karpacz to szczególny kierunek wycieczek szkolnych i nie tylko. Możliwych atrakcji jest niezwykle wiele. Dla najmłodszych uczniów proponujemy wycieczkę do Parku Bajek, w którym poznacie bohaterów najpopularniejszych, telewizyjnych kreskówek. Park posiada również dodatkowe atrakcje typu gry wodne na sztucznej rzece lub zjazd na torze pontonowym. Podczas wycieczki uczniowie poznają również nazwy popularnych, polskich grzybów.

 

Dla nieco starszych uczniów proponujemy Karkonoskie Tajemnice oraz 2 dniową wycieczkę do Karpacza. Szczegółowy opis Karkonoskich Tajemnic znajdą Państwo na naszej dedykowanej podstronie – link niżej. Dwudniowa wycieczka do Karpacza to m.in. zwiedzanie świątyni Wang, Zamek Bolków, piesza wycieczka z przewodnikiem do schroniska Samotnia. Wycieczki dodatkowo można rozbudować o np. odwiedziny w Parku Miniatur w pobliskich Kowarach, Muzeum Zabawek lub Western City.

 

 

W ramach oferty zapewniamy również ubezpieczenie NNW 20000 zł oraz bezpłatny udział w wycieczce dla 1 opiekuna na 10-15 uczestników.

 

Zapraszam Państwa do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych wycieczek na dedykowanych podstronach. Znajdą tam Państwo informacje na temat programów oraz cen. Pod informacjami znajduje się specjalny formularz umożliwiający zadanie pytań lub zamówienie wycieczki.

 

 

Nasze wycieczki: