Wycieczka szkolna do Wrocławia

 

 

Zapraszamy na wycieczkę do Wrocławia – stolicy Dolnego Śląska. Wrocław to interesujące miejsca historyczne, jak i współczesne atrakcje. W standardowym programie proponujemy odwiedziny w takich miejscach jak Panorama Racławicka, Miejski Ogród Zoologiczny, Humanitarium Ogrody Doświadczeń, Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego, Muzeum Miejskie. Program można wzbogacić o np. Aquapark lub rejs statkiem po Odrze!

 

 

W bliskiej odległości od Wrocławia znajdują się także Galowice, które mogą być ciekawym dodatkiem do wizyty w stolicy Dolnego Śląska. Galowice to niezwykłe muzeum powozów. Poza oglądaniem dla odwiedzających przygotowano atrakcyjne warsztaty i miłe spędzenie czasu podczas ogniska, gier i zabaw.

 

 

W ramach oferty zapewniamy również ubezpieczenie NNW 20000 zł oraz bezpłatny udział w wycieczce dla 1 opiekuna na 10-15 uczestników.

 

 

Zapraszam Państwa do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych wycieczek na dedykowanych podstronach. Znajdą tam Państwo informacje na temat programów oraz cen. Pod informacjami znajduje się specjalny formularz umożliwiający zadanie pytań lub zamówienie wycieczki.

 

 

Nasze wycieczki do Wrocławia lub z Wrocławiem w programie: