Wycieczka Szlakiem Piastowskim

 

Szlak Piastowski to trasa turystyczna, przebiegająca przez województwa wielkopolskie i kujawsko-pomorskie. Szlak Piastowski otrzymał Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej w 2012 roku za najlepszy produkt turystyczny – jako unikatowy i wyjątkowo ważny dla polskiego dziedzictwa. Dla młodzieży jest to ważna wycieczka szkolna mogąca mieć duży wpływ edukacyjny.

 

 

W Piotrek Tour organizujemy najczęściej wycieczkę Szlakiem Piastowskim w dwóch wariantach: dwu i trzy dniowym. Podczas wycieczek odwiedzamy Katedrę Gnieźnieńską oraz skansen w Biskupinie. Stałymi punktami wycieczek są też zwykle Muzeum Kolejki Wąskotorowej w Wenecji oraz Muzeum Początków Państwa Polskiego. Poniżej znajdą Państwo linki do podstron ze szczegółowymi informacjami o naszych wycieczkach.

 

 

W ramach oferty zapewniamy również ubezpieczenie NNW 20000 zł oraz bezpłatny udział w wycieczce dla 1 opiekuna na 10-15 uczestników.

 

 

Zapraszam Państwa do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych wycieczek na dedykowanych podstronach. Znajdą tam Państwo informacje na temat programów oraz cen. Pod informacjami znajduje się specjalny formularz umożliwiający zadanie pytań lub zamówienie wycieczki.

 

 

Nasze wycieczki