Fabryka bombek Złotoryja
nie przyjmują wycieczek w 2022

Zapraszamy na wycieczkę do fabryki bombek, gdzie dzieci zobaczą jak szklana rurka zmienia się w przepiękną ozdobę choinkową. Odwiedzimy takie hale jak: dmuchalnia, srebrzalnia, dekoratornia, wzorcownia. Na koniec wizyty w fabryce będzie możliwość odwiedzenia sklepiku i zakupienia bombek.
Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu wycieczki!!!

___________________________________________________

 

Wycieczka do fabryki bombek rozpoczyna się najczęściej w godzinach porannych. Jednak w dużej mierze jest ona uzależniona od rezerwacji godziny wstępu. Ustalamy ją dla każdej  wycieczki osobno. Po przyjeździe do Złotoryi w pierwszej kolejności idziemy zwiedzać fabrykę. Pierwsza sala, którą odwiedzimy to dmuchalnia, gdzie zobaczymy jak szklana rurka zamienia się w bombkę. Przed wejściem na halę przewodnik krótko opowie o zakładzie i o pracy na dmuchalni. Już po wejściu do środka będziemy mogli dotknąć szklanej rurki, zobaczymy metalowe formy do produkcji bombek i przyjrzymy się jak wygląda tu praca. Następny przystanek to "srebrzalnia". Tutaj zobaczymy jak zasrebrza się ozdoby za pomocą związku azotanu srebra. Kolejny dział to maczalnia, gdzie zobaczymy w jaki sposób bombki barwi się na jednolity kolor. Potem udamy się do najciekawszej sali - do dekoratorni. Tu powstają prawdziwe dzieła: cukierki, samochody, bałwanki, no i oczywiście bombki z imionami, które można sobie wcześniej zamówić.
Po wyjściu z dekoratorni czeka nas jeszcze wizyta we wzorcowni, gdzie obejrzymy wzory bombek, które były lub będą produkowane w fabryce.
Na koniec wizyty w zakładzie udamy się jeszcze na zakupy do sklepiku.

Po wizycie w fabryce i zrobieniu zakupów możemy już wrócić do domu.

 

Bombka z imieniem dodatkowo płatna (wymagana wcześniejsza lista imion na bombki):

bombka okrągła 8 cm - 4 zł 

bombka serce 10 cm - 5 zł

 

Warsztaty dekorowania bombek dodatkowo płatne - 12 zł

(dzieci do dekorowania dostają 3 okrągłe bombki oraz materiały dekoracyjne - brokat, klej i pędzelki; mają również zapewnione fartuszki ochronne)

 

W ramach oferty zapewniamy:
- przejazd autokarem,
- zwiedzanie fabryki bombek "Vitbis" w Złotoryi,
- prowadzenie programu przez opiekuna z biura,
- pilota wycieczki,
- ubezpieczenie NNW 20000 zł,
- bezpłatny udział w wycieczce dla 1 opiekuna na 10-15 osób.

 

 

CENNIK
Ilość uczestników płacących 50 osób 45 osób 40 osób 35 osób 30 osób 25 osób
Wrocław 40 zł 44 zł 50 zł 56 zł 66 zł 78 zł
Jeżeli jesteś z okolic Wrocławia lub z innej miejscowości - skorzystaj z formularza zamieszczonego poniżej
i wyślij zapytanie o cenę dla Twojej grupy. Organizujemy wycieczki z każdego miejsca w Polsce :)* Ceny aktualne do 31.12.2019 r.
** Ceny podane w tabeli dotyczą jednej osoby przy konkretnej ilości uczestników płacących.
*** Ceny możemy przeliczyć na dowolną ilość osób płacących - prosimy o informację w zapytaniu.
**** Podane ceny mają charakter informacyjny, każdą wycieczkę kalkulujemy indywidualnie na podstawie przesłanego formularza.

 

FORMULARZ / ZAPYTANIE o wycenę WYCIECZKI

 

Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.

GALERIA