Jura Krakowsko-Częstochowska

Dno prastarego morza o charakterystycznych wapiennych ostańcach od dawna przyciąga turystów. Liczne jaskinie oraz schroniska wyposażone w stalaktyty, stalagmity i stalagnaty zachwycają nie tylko grotołazów ale również turystów chcących zgłębić tajemnice ich powstania. To jednak nie wszystkie atrakcje tego regionu.

_________________________________________________________________

Proponowany program:

1 dzień: 
Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Ojcowskiego Parku Narodowego. Zwiedzanie Parku wraz z licencjonowanym przewodnikiem, zwiedzanie jaskini nietoperzowej lub groty Łokietka. Wejście na dziedziniec zamku na Pieskowej skale  oraz podejście pod Maczugę Herkulesa. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja.

2 dzień: 
Pobudka, śniadanie. Przejazd do Zamku Ogrodzieniec oraz zwiedzanie. Tego dnia w planach mamy również odwiedzenie takich miejsc jak Pustynia Błędowska, Dolina Prądnika oraz Gród Birów. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

3 dzień:
Pakowanie, śniadanie. Przejazd w Tarnowskie Góry. Zwiedzanie Kopalni Srebra. Po zakończonym zwiedzaniu udamy się na jednodaniowy obiad i powrót, który planowany jest na około godzinę 16:00/17:00

 

W ramach oferty zapewniamy:

  • - przejazd autokarem,
  • - pilota wycieczki,
  • - licencjonowanego przewodnika po Ojcowskim Parku Narodowym,
  • - ubezpieczenie NNW 5000 zł.

 

Na życzenie klientów możemy zorganizować wieczorną integrację przy zimnej płycie
i muzyce. Zależne jest to jednak od możliwości hotelowych. 

 

Powyższy program jest jedynie programem przykładowym i możliwa jest zmiana atrakcji wedle Państwa uznania. W celu spersonalizowania oferty zapraszamy
do kontaktu z biurem.

    Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.