Kazimierz, Lublin, Sandomierz

Piękny i tajemniczy bo takim nazywają go turyści. Lublin jest drugim co do wielkości, miastem wschodnio-południowej Polski. Piękno zabytków zapiera dech w piersiach. Sandomierz natomiast jako jedno z najstarszych miast naszego państwa kryje w sobie wiele niedocenianych zakątków.

___________________________________________________

Proponowany program:

1 dzień:

Wyjazd we wczesnych godzinach porannych. Przejazd do Lublina. Zwiedzanie miasta wraz z licencjonowanym przewodnikiem, podczas którego znajdziemy czas na odpoczynek i zakupy. Na trasie zwiedzania m.in. Zamek Lubelski, Brama Krakowska, Krakowskie Przedmieście, Brama Krakowska, Zakrystia Akustyczna oraz tarasy widokowe. Po zakończonym zwiedzaniu nastąpi przejazd do ośrodka,zakwaterowanie oraz obiadokolacja.

2 dzień:

Pobudka, śniadanie. Przejazd do Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Zwiedzanie miasta z licencjonowanym przewodnikiem obejmie m.in. rynek, kościół parafialny, punkt widokowy na Górze Trzech Krzyży. Jeżeli czas nam pozwoli odwiedzimy również Korzeniowy Wąwóz lessowy. Po intensywnym dniu powrócimy do hotelu na obiadokolację.

3 dzień:

Pobudka, śniadanie. Przejazd do Sandomierza. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, które obejmie Bramę Opatowską, podziemną trasę turystyczną oraz wąwóz lessowy Królowej Jadwigi. Po zakończonym zwiedzaniu zjemy obiad na Sandomierskim rynku i udamy się w drogę powrotną.

 

 

W ramach oferty zapewniamy:

  • - przejazd autokarem,
  • - pilota wycieczki,
  • - licencjonowanego przewodnika po Poznaniu,
  • - ubezpieczenie NNW 5000 zł,

 

 

Powyższy program jest jedynie programem przykładowym i możliwa jest zmiana atrakcji wedle Państwa uznania. W celu spersonalizowania oferty zapraszamy do kontaktu z biurem.

    Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.