Kraków, Wieliczka 2 dni

Jedno z najstarszych miast Polski. Skrywające w sobie piękne perełki architektoniczne z różnych epok w historii naszego kraju. Miasto łączące najnowsze trendy z tradycją i ogromem różnorodności kulturowej oraz najsłynniejsza w Polsce kopalnia soli.

_________________________________________

Proponowany program wycieczki:

1 dzień :

Wyjazd o wczesnych godzinach porannych, przejazd do Krakowa. Zwiedzanie miasta z licencjonowanym przewodnikiem. Odwiedzenie takich miejsc jak: Katedra na Wawelu wraz z kryptami zasłużonych, Kościół Mariacki, Brama floriańska a także Synagoga oraz Kazimierz.
Po zakończonym zwiedzaniu uczestnicy wycieczki udają się wspólnie do miejsca zakwaterowania oraz na obiadokolację.

2 dzień:

Pobudka, pakowanie. Po śniadaniu wyruszamy w drogę do kopalni soli w Wieliczce, gdzie po zwiedzaniu wnętrza kopalni i wysłuchaniu ciekawych historii, zjemy jednodaniowy obiad pod ziemią.
Po zakończonym zwiedzaniu atrakcji udamy się w drogę powrotną.  Planowana godzina powrotu 16:00/17:00

 

W ramach oferty zapewniamy:

  • - przejazd autokarem,
  • - pilota wycieczki,
  • - licencjonowanego przewodnika po Krakowie,
  • - ubezpieczenie NNW 5000 zł.

 

Na życzenie klientów możemy zorganizować wieczorną integrację przy zimnej płycie
i muzyce. Zależne jest to jednak od możliwości hotelowych. 

 

Powyższy program jest jedynie programem przykładowym i możliwa jest zmiana atrakcji wedle Państwa uznania. W celu spersonalizowania oferty zapraszamy
do kontaktu z biurem.

    Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.