Praga dwa dni

Na wycieczce tej odwiedzimy stolicę Czech. Wraz z przewodnikiem przejdziemy się na spacer po najciekawszych praskich zakątkach.
Zobaczymy: Most Karola, Hradczany, zmianę warty na zamku, zegar Orloj, ogrody Wallensteina, Plac Wacława, rynek, wzgórze Petrzin, Złotą Uliczkę itp.

Bilety wstępu oraz noclegi dodatkowo płatne!

Proponowany program:

1 dzień:
Wyjazd następuje zazwyczaj we wczesnych godzinach rannych. Po kilku godzinach jazdy wysiadamy w przepięknej i niezwykłej Pradze.
W umówionym miejscu spotykamy się z przewodnikiem i wyruszamy na wycieczkę. Standardowa trasa to ok. 4-godzinny spacer obejmujący: Strachov, Loretę, zmianę warty przy Zamku Królewskim, katedrę św. Wita, ogrody
Wallensteina, Most Karola i rynek staromiejski. Będzie też chwila czasu wolnego na zakup pamiątek, czy wizytę w kawiarni lub restauracji.
Po zwiedzaniu jedziemy do ośrodka, gdzie czeka na nas obiadokolacja.
Po obiadokolacji dla chętnych przejazd do centrum (metrem) i wieczorny spacer. Możemy odwiedzić Złotą Uliczkę - wejście wieczorem jest bezpłatne :)

2 dzień:
Po śniadaniu i spakowaniu wyruszamy na kolejną wycieczkę z przewodnikiem. Odwiedzimy m.in. Dzielnicę Żydowską, wzgórze Petrzin, Tańczące Budynki. Powrót w godzinach wieczornych.

Na Państwa życzenie możemy zaproponować inny program zwiedzania.
W tym celu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z biurem.

W ramach oferty zapewniamy:

 • - przejazd autokarem,
 • - pilota wycieczki,
 • - licencjonowanego przewodnika po Pradze (na 2 dni),
  - ubezpieczenie NNW 5000 zł,
  - ubezpieczenie KL 10 000 euro.
 • Bilety wstępu oraz nocleg z wyżywieniem dodatkowo płatne!
  ZAPRASZAMY.

  Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.