Stara Chata u Kowala
Kluczewo

Stara Chata u Kowala to miejsce nie tylko dla miłośników natury oraz zwierząt. Gospodarz zapewni uczestnikom wycieczki nie tylko piękny zielony teren na którym można zorganizować ognisko, gry i zabawy oraz świetnie zintegrować grupę. Pokaże on również jak wykuwano niegdyś podkowy oraz oprowadzi po zagrodach, w których znajdują się zwierzęta gospodarstwa domowego.

_________________________________________________________________________

Wycieczkę rozpoczynamy zazwyczaj ok godziny 7:00 pod szkołą.
Autokarem udajemy się do Kluczewa, gdzie na grupę będzie czekał już gospodarz.
Następnie udajemy się na pokaz wykuwania podkowy oraz do prawie 100-letniej chaty. Podczas wycieczki dzieci będą miały również okazję do krótkiej przejażdżki na przyczepie ciągnika.
Przed zakończeniem wycieczki na uczestników czeka jeszcze pokaz wyrabiania masła, dojenie krowy oraz ognisko gry i zabawy.
Pod szkołę wracamy około godziny 16:30/17:00

 

 

CENNIK
Ilość uczestników płacących 50 osób 45 osób 40 osób 35 osób 30 osób 25 osób
Wrocław 91 zł 97 zł 105 zł 115 zł 129 zł 148 zł
Jeżeli jesteś z okolic Wrocławia lub z innej miejscowości - skorzystaj z formularza zamieszczonego poniżej
i wyślij zapytanie o cenę dla Twojej grupy. Organizujemy wycieczki z każdego miejsca w Polsce :)* Ceny aktualne do 31.12.2019 r.
** Ceny podane w tabeli dotyczą jednej osoby przy konkretnej ilości uczestników płacących.
*** Ceny możemy przeliczyć na dowolną ilość osób płacących - prosimy o informację w zapytaniu.
**** Podane ceny mają charakter informacyjny, każdą wycieczkę kalkulujemy indywidualnie na podstawie przesłanego formularza.

 

FORMULARZ / ZAPYTANIE o wycenę WYCIECZKI

 

    Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i Polityką Prywatności wyrażają Państwo zgodę na kontakt w celu realizacji zapytania. Równolegle oświadczają Państwo, że zostali poinformowani o przysługującym prawie do wglądu informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania.