Wycieczki szkolne nad morze (zielona szkoła)

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty w zakresie organizacji wycieczek szkolnych nad morze! Organizujemy m.in. kolonie nad morzem dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat. W programie między innymi: wycieczki autokarowe, liczne gry zespołowe, Neptunalia, karaoke, mini playback show, konkursy i oczywiście wyjścia na plażę.

 

Poza koloniami organizujemy również zielone szkoły. W programie takiej wycieczki znajdą Państwo m.in.: Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot), wycieczkę na Hel, rejs statkiem, spacer nad morze i na Przylądek Rozewie, wizyta na zamku krzyżackim w Malborku. Pełny przykładowy program znajduje się na dedykowanej podstronie – link poniżej.

 

 

W ramach oferty zapewniamy również ubezpieczenie NNW 20000 zł oraz bezpłatny udział w wycieczce dla 1 opiekuna na 10-15 uczestników.

 

Zapraszam Państwa do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych wycieczek na dedykowanych podstronach. Znajdą tam Państwo informacje na temat programów oraz cen. Pod informacjami znajduje się specjalny formularz umożliwiający zadanie pytań lub zamówienie wycieczki.

 

Nasze wycieczki nad morze