Wycieczki szkolne do Warszawy

 

Biuro turystyczne Piotrek-Tour posiada w swojej ofercie wycieczki szkolne do Warszawy. Taką wycieczkę możemy zorganizować w różnych wariantach: 2, 3 lub 4 dni. Program wycieczki może być bardzo urozmaicony. Zależnie od długości wycieczki i Państwa upodobań, w programie mogą znaleźć się na przykład: Centrum Nauki Kopernik, pałac w Wilanowie, wjazd windą w Pałacu Kultury i Nauki, Zamek Królewski, Łazienki, a nawet wizyta w Sejmie RP. W przypadku dłuższych wycieczek do programu zazwyczaj dołączamy również Zamek Królewski, Stare Miasto, Grób Nieznanego Żołnierza oraz Powązki.

 

Istnieje również możliwość wzbogacenie programu wycieczki o różne atrakcje. Oferujemy m.in.: – Kampinoski Park Narodowy, Muzeum Fryderyka Chopina, Muzeum Historii Żydów Polskich, Muzeum Powstania Warszawskiego, Pałac na wodzie, Senat i Sejm, Stadion Narodowy.

 

W ramach oferty zapewniamy również ubezpieczenie NNW 20000 zł oraz bezpłatny udział w wycieczce dla 1 opiekuna na 10-15 uczestników.

 

Zapraszam Państwa do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych wycieczek na dedykowanych podstronach. Znajdą tam Państwo informacje na temat programów oraz cen. Pod informacjami znajduje się specjalny formularz umożliwiający zadanie pytań lub zamówienie wycieczki.

 

Szczegółowe informacje oraz ceny:
wycieczka do Warszawy na 2 dni
wycieczka do Warszawy na 3 dni
wycieczka do Warszawy na 4 dni