Wycieczki szkolne do Krakowa i Wieliczki

 

 

W ofercie naszego biura turystycznego oferujemy Państwu gotowe, atrakcyjne wycieczki do miejsc takich jak: Kraków, Wieliczka, Ojców, Zakopane. Poniżej znajdują się szczegółowe rozkłady pięciu wycieczek, ale naturalnie istnieje możliwość dostosowania programu do życzeń.

 

 

Przykładowy program wycieczki zawiera w sobie punkty takie jak: zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem (katedra z Dzwonem Zygmunta i Grobami, Kościół Mariacki, Sukiennice, „Okno Papieskie”), Muzeum Kopalni Soli w Wieliczce z Muzeum Żup Krakowskich, gry i zabawy oraz ognisko z kiełbaskami, Dolina Kościeliska, Krupówki oraz cmentarz na Pęksowym Brzyzku, wizyta w Domu Papieskim i bazylice w Wadowicach, wycieczki w góry (Dolina Kościeliska i schronisko „Murowaniec” lub Morskie Oko), Ojcowski Park Narodowy.

 

 

Istnieje również możliwość wzbogacenie programu wycieczki o różne atrakcje. Oferujemy m.in.: Auschwitz – Birkenau Miejsce Pamięci i Muzeum, Kopiec Kościuszki, Jaskinia Nietoperzowa, Zamek na Pieskowej Skale, Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach, Park Rozrywki Energylandia, Aquapark w Krakowie, Smocza Jama i wiele innych!

 

 

W ramach oferty zapewniamy również ubezpieczenie NNW 20000 zł oraz bezpłatny udział w wycieczce dla 1 opiekuna na 10-15 uczestników.

 

 

Zapraszam Państwa do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych wycieczek na dedykowanych podstronach. Znajdą tam Państwo informacje na temat programów oraz cen. Pod informacjami znajduje się specjalny formularz umożliwiający zadanie pytań lub zamówienie wycieczki.

 

 

Nasze wycieczki: